Prijswinnaars NSE 2018

Hieronder een overzicht van de prijswinnaars van de NSE 2018.  Per instelling is aangegeven hoeveel prijzen er gevallen zijn. Wanneer de winnaar toestemming heeft gegeven voor het publiceren van de naam, staat deze erbij vermeld.

De reischeque t.w.v. EUR 2.000,- te besteden bij KILROY

  • Fontys Hogescholen: Demi van de Hoef

Demi ontvangt de reischeque van Ingrid Kolkhuis Tanke, directeur van Studiekeuze123

 

De 500 Ticketmaster eGift Cards t.w.v. €20,- zijn verdeeld over 50 instellingen:
(Achter de instelling staat tussen haakjes het totaal aantal winnaars bij die instelling en de namen van de winnaars die expliciet hebben aangegeven dat hun naam mocht worden vermeld op deze website)

  • Aeres Hogeschool (1): Kelly van Gorp
  • ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten (3): Lukas Hoffmann, Emmy Kolkman
  • Avans Hogeschool (26): Anne Bertels, Jordi van Beusichem, Marita Eggen-Schilders, Eline Franken, Pablo van den Hoven, Tessa Janssen, Brian de Liefde, Marija Milenkovic, Magda Osman, Froukje Rampaart, Loes van Reijmersdal, Amber van Toorn, Gerdien Verbiest
  • Christelijke Hogeschool Ede (2): Frencis Rozeboom
  • De Haagse Hogeschool (18): Julia Knowles, Wouter van Maanen, Simone Rurup, Chelyssa Zimmerman
  • Driestar educatief (2)
  • Erasmus Universiteit Rotterdam (16): Tim Blaauw, Franka Blok, Carlijn Damen, Isma Kamran, Anne-Marie Mastenbroek
  • Fontys Hogescholen (34): Rens Coppens, Sharyn van Eecke, Judit Feher, Ron Gerritse, Amber van der Heijden, Angela Houben, Anne der Kinderen, Rowen van Mierlo, Rejin Mustafa, Sandra van Schaik, Maritza Smulders, Esther Verhoef, Wietze de Vries, Bas van de Weijenberg, Tiffany de Wind, Anne de Zwart
  • Hanzehogeschool Groningen (22): Marieke van den Heuvel, Nico Keating, Freek Molenhuis, Ronnee Peterink, Lisa de Vries
  • HAS Hogeschool (3): Nienke Meeuwissen
  • Hogeschool De Kempel (2)
  • Hogeschool InHolland (21): Wouter van Alphen, Eline Dijkstra, Ruben de Flart, Tessa van Geelen, Robin van der Heijden, Glenda Hovenga, Corinde Huurman, Jet Neeft, Mike Poel, Stefan Smit
  • Hogeschool iPabo (2)
  • Hogeschool Leiden (7): Asma el Bernichi, Renée Gabriëls, Amber Slobbe
  • Hogeschool Rotterdam (29): Jette Jansen, Caryona Murray, Celeste Peffer, Chiara Remy, Tony Rijsterborgh, Nienke Rotteveel, Ana Maria Sanchez, Jeanne Witkamp
  • Hogeschool TIO (1)
  • Hogeschool Utrecht (16): Kiki Beumer, Jeroen van der Steen, Gerdien vd Veer
  • Hogeschool van Amsterdam (25): Maria Berghuizen, Lorenzo Gentile Polese, Rianne Kleiman, Morsal Raz
  • Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (27): Wouter van den Broek, Nienke Valster, Robert Versteden
  • HKU (2): Raymon Hilkman
  • Hotelschool The Hague (4): Martijn van Eijnatten
  • HZ University of Applied Sciences (4): Micky Beerens, Anouk den Hartog
  • Maastricht University (13): Ingrid Pruunlep
  • Marnix Academie (2): Kim van Nuenen
  • NHL hogeschool (9): Marit Smit, Esmee Tolsma
  • NHTV internationale hogeschool Breda (5): Babet van Alphen, Harm Bokkers
  • Nyenrode Business Universiteit (2): Nick Jansen
  • Nyenrode New Business School (1)
  • Open Universiteit (1)
  • Protestantse Theologische Universiteit (2): Vincent Stavleu
  • Radboud Universiteit (15): Joris Aarts, Tom Broeder, Timo Mulders, Theogiannis Papadimitriou, Matthijs Vernooij, Bas Vreugdenhil
  • Rijksuniversiteit Groningen (9): Gijs Arts, Oula Terttunen, Dani Vissinga
  • Saxion (24): Victor Bruynel, Chantal Kerkdijk, Joey Thomas, Nick van Vlijmen, Rick Wildschut, Monique Wolterink
  • SOMT (1)
  • Stenden Hogeschool (12): Lisa Berghuis, Laura Groen, Korry Jongsma, Chiara Kromowidjojo, Martzen de Lange, Mooiweer, Anouk Mutsaarts
  • Technische Universiteit Delft (14): Pim van der Werff
  • Technische Universiteit Eindhoven (7): Roel Habraken, Rik Jacobs, Arnout Ulenberg
  • Thomas More Hogeschool (1)
  • Tilburg University (9): Thomas Both, Joris Boumans, Amina Isah, Linda N., Samira Veninga
  • Universiteit Leiden (15): Dinah Duinkerk, Fleurke Exterkate, Annemarie Goossens, Souzana Zegkini
  • Universiteit Twente (8): Froukje, Hanneke van Vledder
  • Universiteit Utrecht (28): Michiel Braat, Daisy Corba, Gijs van Gerwen, Eline Geschiere, Mahmoud Halima, Koen Helwegen, Petra Lankhorst, Marrit van Lune, Jelle Schipper
  • Universiteit van Amsterdam (17): Willem van der Kuijl, Nicole van Leeuwen, Jonna Muller, Jaap Ubbels, Ijsbrand Wildeman, Alexandra Yablonska (Sasha)
  • Van Hall Larenstein (3): Nanouk de Leng
  • Viaa (2): Rosanie Kramer, Thomas Poortman
  • Vrije Universiteit Amsterdam (9): Isabelle Smits, Benthe Spijkers
  • Wageningen University (6): Madeleine de Groot, Floris de Heer, Sabine Meulhof, Jolanda Theeuwen
  • Windesheim (13): Peter Bronkhorst, Esmée de Haas, Femke Schijff, Viola Woltjer-van der Veen
  • Wittenborg University of Applied Sciences (1)
  • Zuyd Hogeschool (4): Hoda Aideed